اردیبهشت نود هم تمام می شود. نمی دانم چرا همه ی سال های عمرم وقتی اردیبهشت تمام می شود ترس برم می دارد! از گذر سریع عمر می هراسم. امسال هم باز....

پسرکم دارد به اولین تولدش نزدیک می شود در حالی که یاد گرفته شمع یا کبریت روشنی را فوت کند. بای بای کند. بوس کند. چشمک بزند. دست بدهد. وقتی چیزی را بخواهی بردارد و به دستت بدهد. و خیلی کارهای دیگر. اما هنوز هیچ کاری را به اندازه ی ویران کردن و به هم زدن خانه خوب بلد نیست! هنوز خبری از راه رفتن و حتی سرپا ایستادن هم نیست. وروجک ما خیلی زیاد مواظب خودش هست و هیچ ریسکی را نمی پذیرد! چهار دندان کامل و دو تا نصفه در آورده! چندین کلمه می گوید. و از دیروز " سو " یا همان آب هم به دایره ی کلماتش اضافه شده. و صاحب یک عدد انگشت فضول هست که همان انگشت اشاره در تمام مردم هست که آیهانک به نشانه ی فضولی پشت همه چیییییییز دراز می کند! و این زبل خان پلیس مخفی خانه ی ماست تمام حواسش مراقب مادرش هست که مبادا توسط آقای پدر خورده شود!!!! امااااااااان از دست این فسقلی!

اما زندگی مشترک! دارد وارد سه سالگی می شود. هنوز.... ؟! هنوز تمام همان های قبلی! یعنی هیچ چیزی عوض نشده. تنها عشق است که هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود. و تنها ماییم که به عشق پاکمان به صداقتمان و به پاکی مان در این عشق فخر میکنیم و سرمان را بالا نگه می داریم! رو سفید و خوشحال. آقای شوهر هنوز پر از سورپریزها و شیرینی هاست. و من هنوز هم مثل روزهای اول طاقت دوری ازش را حتی به خاطر کارش ندارم. و هنوز هم هر روز چیزهای جالبی در مورد وحید کشف می کنم! مدت ها بود نمی نوشتم. حالا هم زیاد حس نوشتن ندارم. دنیای بی سر و تهی شده آدم از نوشتن خوشی ها و عشقش هم می ترسد!

...؟! بگذریم!

/ 4 نظر / 15 بازدید
مریم

سلام دوست عزیز.داستان زندگیت رو کامل خوندم و بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم.تو اخرین پست وبلاگ آیهان گلت هم واست پیام گذاشتم.منتظر رمز هستم.البته اگه راضی هستی.امید که همیشه شاد و سرزنده باشی.

رها

عشقتان مستدام...

حورا

سه سالگی زندگیت و یک سالگی پسرت هر دو مبارک!

مهتا مامان امیرپارسا

سلام عسلم از لابه لای نوشته هات میشه باهات صمیمی شد به اندازه ای که حس میکنی داری خاطرات خودت رو مرور میکنی عشقت پابرجا ما هم داریم وارد چهارمین سال زندگی مشترک میشویم و پسرک هم دو سالگی را پشت سر گذاشت............چه تفاهم جالبی با تفاوت 1 سال بوس واسه خودت و آیهانک و انگشت فضولش