چند وقتی هست دارم توی وبلاگ پسرم روز نوشت می کنم! آخه این روزها پر از این فرشته کوچولوست و بس!

روزها خوب می گذرن. خیلی خوب...... پر از احساسات خوب. پر از اتفاقات خوب.... پر از خریدهای خوب..... پر از کارهای خوب.....

اما امان از این شب ها..... هنوز هر شب سخت تر از شب قبل می گذرد. هنوز با همان سرعت بدتر و سخت تر می شود. نمی شود حتی نفس هم کشید! گمانم پسرم که به دنیا بیاید اولین کاری که بکنم یک شب مثل آدم بخوابم. اگر گریه هایش امان بدهد!

امروز بهار برام اس ام اس زده بود و نوشته بود " حتما عجله داری پسرت زود بیاد!‌ " نمی فهمم چرا همه ی کسایی که مامان هستن فکر می کنن من حالا عجله دارم و سنگین شده ام و خسته ام و کلافه! برعکس تمام این ها من خیلی خوبم و انقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر باردای لذت بخش و خوبی داشته ام که برای تمام شدنش حسرت می خورم! برای سلامتی پسرم هم دوست دارم بیشتر توی شکمم بماند!‌ دیشب به وحید می گفتم انقدر می ترسم از این که بعد از آمدن آیهان مدام جای خالیش توی شکمم غصه ام بدهد و غمگینم کند..... انقدر می ترسم از این که حس کنم چیزی گم کرده ام...... انقدر می ترسم که دلم برای تکون های موموشم تنگ بشه! و وحید نتونست قانعم کنه که وقتی آیهانی تو بغلم باشه نمی شه که این حس ها رو داشته باشم! اینم از اون چیزاست که باید خودم تجربه کنم! خودم و تنها خودم.

امروز رفتیم باقی خریدهای سیسمونی خواهر شوهری رو کردیم. و من باز هم از خرید دخترانه لذت بردم. خیلی هم خسته شدم.

وووووووووو

عکس هامون رو هم گرفتیم بالاخره. خوب در اومدن. شاید دوتاش رو برای اتاق آیهان قاب کنم تا بعدا ببینه تو شکمم چه جوری جا شده بوده!

تا یه مدت نامعلوم روز نوشت هام همون جاست که گفتم!

/ 5 نظر / 11 بازدید
sara

salam mamani neveshtehaye madaraneye jalebi darid dus dashtam adrese ninito ham mizashti mikhundamesh matalebet behem aramesh dad akhe man madari hastam ke bache dar nemisham dus daram tu in weblogha begardam age gabel beduni adrese ninito ham bezar behesh sar bezanam ba tashakor

سارا

سلام هجران جونی خوبی؟ الان تو هفته چندی؟ هفته چند باید رفت سونوی تعین جنسیت. من دیگه صبرم داره تموم میشه........

پرستو

فکر کنم پسرت دنیا اومد آخه این روزا گفته بودی دنیا می یاد تبریک میگم که تونستی حس مادری رو لمس کنی

پرستو

13 یا 20 اردیبهشت این پیغامم برا اون روز بود