دیگه کسالتم تقریبـــــا برطرف شده! یعنی همه اش و همه اش احساس نیاز به خواب نمی کنم. می تونم با شوهری تخته نرد بازی کنم.... می تونم غذا بپزم.... می تونم بیرون برم.... می تونم خونه رو مرتب کنم.... لباس بشورم و....! اما با یه مشکل جدید مواجه شدم که تا یه ذره ( به معنای واقعی کلمه یه ذره! ) سر پا می مونم یا رو صندلی صاف می شینم کمر درد شدیدی می گیرم! و مسئله ی تازه ام این که سایز بدنم بزرگ شده! سایزم نه شکم یا سینه یا....! یعنی دور کمرم! دور شانه ام و ....! برام عجیبه! و شوشو که از این تغیرات هیکلم خیلی خیلی خیلی خوشحال و ذوق زده اس!

بی بی مون این هفته به اندازه یه انجیر شد! حالا انجیرمه! تا یکی دو روز دیگه قادره تو شیکم اخم کنه! یا سکسکه کنه! دلم می خواد بازم می دیدمش اما دوست ندارم زود زود برم سونو. به خاطر عواقب احتمالیش.

سرما بی داد می کنه. و من مثل هر سال زیاد سردمه. حتی با داشتن آغوش گرمی که همیشه به روم بازه بازم خیلی سردمه!

امروز بعد از مدت ها کیک پخته ام! تا چی از آب در بیاد.

این روزا اگه اشتباه نکنم می بایست " مسعود امیرسپهر " کنسرت داشت! خبری ندارم اما دوست دارم اون جا بودم. نع. اونجا بودیم با شوشو!

واحد بغلی مون که خالی بود داره پر می شه! من خوشحالم که باعث می شه خونه ی ما هم گرم تر بشه، وحید ناراحته که صدا اذیتمون می کنه ( و البته صدای ما هم می ره یه وقت! )

محرم، صفر اینا نزدیکه! خوشحالیش واسه من می مونه.....! دارم روزا رو می شمرم! و هزار و یه جور نقشه واسه مسافرت و خوش گذرونی می ریزم!

می گم حیف! ولنتاین امسال، تولد امسال بابا، تولد امسال وحید، چهارشنبه سوری امسال، عید امسال من نمی تونم مشروب بخورم! خوشبینانه نوشتم امسال! حالا بماند که سال های بعد هم! افسوس می خورم:دی

چرا برف نمی باره؟

/ 3 نظر / 9 بازدید
-------

hamishe miam zudtar az hame ham. miduni ke chera chizineminevisam... az daste in roman. fagat, vagarna hamishe miam.

یه دوست

دوست عزیز چندتا از پست هاتو خوندم، توو تهران مشروب خوردن پز نیست !فکر می کنی یه جور کلاس گذاشتن و روشنفکریه که دم به ساعت می گی زدی؟!

باران

سلام مامان خانم بی کسالت! ای یه دوست رو زیادی جدی نگیر.. خوب البته چون واسه بچه ضرر داره خودت خوب می دونی و نمی خوری.. ولی خوب اعتقادات هر کس به خودش ربط داره.. مراقب انجیر و خودت و شوشو باش.. تا دوباره ها.. بدروود