تولدم مبارکم می شود!

تو بودی.... عشقت بود..... پسرت - و پسرم - با این که خواب بود، اما بود! همه چیز با هم خوب و عالی بود و تولدم مبارکم شد امسال!

امسال از وقتی یادم میاد اولین سالی بود که روز تولدم روز خوبی برام بود. و غمی نداشتم و البته تو هم تمام روز رو - تمام روز رو! - باهام بودی. این بهترین کادوی جهان بود. می دانی حتی خیلی بهتر از گوشواره های خوشگلی که خریدی.

این سه روز انقدر کیک خورده ام که حالم به هم می خورد! چرا این شکلی نگاه می کنی؟ لابد مجبور بودم خوب!

سه تایی رفتیم مهمونی. خوب بود. خوش گذشت. آیهان ذوق زده نیگاه می کرد و در عجب بود از جمعیتی که همه با هم می رقصیدن با صداهایی که آیهان فکر می کرد لالایی هستن! و همه ی جمعیت حاضر هم انگشت به دهان تیپ و مدل آیهان بودن! هی ابراز احساس می کردن و به هم نشونش می دادن و نگاهش می کردن. و من فهمیدم که خوش تیپ بودن پسر آدم قشنگ تر از خوش تیپ بودن خود آدم است!

سلیم رتبه ی خوبی توی کنکور آورد. هر چند به نظر خودش زیاد خوب نیست. اما عمران تبریز - رشته ی دلخواه خودش - رو شاخشه! انقدر ذوق زده شدم که گریه کردم!!!

من دارم روزهای باقی مونده تا ماه رمضون رو می شمرم تا شوشوی همیشه دوست داشتنیم همه اش کنارم باشه! البته اگه نخواد بره ممالک خارج!!!

/ 6 نظر / 13 بازدید
نازی

سلام دوست عزیز.وبت جالبه.اپت هم جالب بود به من هم حتما یه سر بزن دوست داشتی بگو تا تبادل لینک کنیم[گل]

لادن

کاش یه عکس از آیهان کوچولوت هم میذاشتی[قلب]

سحر

هجران غزیز تولدت مبارک انشاالله 120 ساله ارزومند سلامت و سعادت برای شما و خانواده مجترمتان بوسسسسسسسسسسس تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارکتولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارکتولدت مبارک تولدت مبارک[گل][ماچ][قلب][گل][گل][گل]

پرستو

میدونستم این روزها تولدته بهت سر زدم بگم تولدت مبارک[گل]

نازنين مامان الينا

هجران عزيز تولدت با كمي تاخير مبارك السون ايللر بويي ساغ قالسان ساغ ياشياسان[گل][قلب][هورا]