قرار بود امروز اسباب کشی کنیم اما نشد!

چهارشنبه یه مراسم کوچولو این جا داشتیم. جهازمو چیده بودیم و فک و فامیل اومدن این جا! من از این کار خوشم میاد! همه ی وسایلام رو روبان نارنجی زدم با سنگای کوچولوی قلبیه نارنجی! دیروز تمام وسایل بسته بندی شد و آینه شمعدون و قرآن و سبد گلی که از گلایی که وحید برام آورده بود درست کرده ام رو بردیم خونه ی خودمون. اما امروز یه مشکلی از طرف موسسه ی باربری پیش اومد. فردا هم شام مهمون داریم. عمه که از فرانسه اومده میاد خونه ی ما. اسباب کشی موند واسه یک شنبه.

صبح با وحید رفتیم قنادی تک درخت و شیرنی هامون رو سفارش دادیم. بعدش هم رفتیم بستنی لاله زار و بستنی ها رو سفارش دادیم. بعدش هم کلی از کارت هامون رو پخش کردیم.

هیچ اضطرابی ندارم دیگه! اوایل بهار بود داشتم هی فکر می کردم که این بار برعکس مراسم عقدمون خیلی استرس دارم! اما حالا دیگه ندارم! همه چیز عالی پیش می ره! در ضمن برای چیزهای کوچیکی هم که نمی شه جوری که می خواهیم پیش بره،  فقط می گم: " هیچی ارزش ناراحت کردن تو رو نداره آقای من! مهم نیست. این چیزا که تو خوشبخت بودن ما دخالتی ندارن که! " راستی راستی هم ندارن! حالا دیگه هی نق نمی زنم که تالارمون نمی گذاره سی دی ای رو که دوست داریم باز کنیم! وحید هم نشسته همه ی آهنگای شاد روز رو خیلی حرفه ای کلامشون رو حذف کرده! اما بازم زیاد مهم نیست!‌ من که اون روز بدون آهنگ هم می رقصم! بقیه هم مهم نیست! قراره اون روز روز ما دوتا باشه.

این روزا اینترنت مرتبا مشکل داره! من هم خیـــــــــــــــلی کار دارم. کم می تونم بیام. شاید پست بعدیم رو از خونه ی خودم بنویسم. شاید هم هنوز یه پست دیگه بتونم بزنم.

این چند وقته که نبودم، آمار صفحه ام نشون می ده هر روز چهار نفر ثابت بهم سر زدن بعضی روزا بیشتر! اما کسی چیزی ننوشته!‌ نمی دونم کسایی که خاطرات این روزا رو باهام شریکن کی هستن! اما مرسی که تو بهترین روزهام باهام همراهید!

/ 2 نظر / 9 بازدید
نازنین

هجرانم مبارکتان باشد این روزها. واقعا ارزش نداره! یاد روزها نزدیک عروسی خود افتادم. اما کاملا با مراسم تو و یا بقیه متفاوت بود. شما هر دو هستید و من و او تنها من. سخت بود و پر از تنهایی اما آن روز بهترین روز زندگی ام بود. با تمام ناراحتی هایی که برایمان بوجود اوردند. هجرانم تما حواست به همان روز باشد که بهترین است. بوس

مروارید

پیشاپیش تبریکم رو بپذیر ...[گل] برات بهترین لحظه ها و به یادموندنی ترینشون رو تو این روزها آرزو دارم .