چهار شنبه رفتم بانک تا حساب ارزیم رو ببندم. که نشد البته! چون از تهران بازش کردم از همونجا هم باید ببندمش اما مقدار کمی گذاشتم توش بمونه و بقیه رو برداشتم. جالب این که آقاهه بهم گفت حساب بچه تونه؟!! آخه فکر کرده بود اسم هجران نمی تونه اسم یکی به سن و سال من باشه! و من دوباره از داشتن اسمم ذوق کردم و دوباره فکر کردم چه قدر اسم مهمه!

بعدش با شوشویی رفتیم ثبت احوال. بعد از کلی مکافات خانم مسئول رو راضی کردم که یه درخواست بنویسم برای اسمی که می خوام و تو لیست نیست تا بفرستن تهران شاید موافقت شد و این اسم رو دادن به پسرمون! یه نامه نوشتم و بردم مهرش بزنن. آقایی که اون جا بود یک آقای دهاتی بی سواد و .... بود! که خیلی تند برخورد کرد و داد زد و گفت که " من لیسانس ادبیات دارم و تا حالا کلمه ی ولکان رو نشنیدم! " و من با آرامشی که واقعا از خودم بعید می دونستم باهاش برخورد کردم و هیچم نه گریه ام اومد و نه ناراحت شدم!‌ چون از قبل آمادگیش رو داشتم و می دونستم که " این جا ایران است " و  کیا سر کارن و قراره با چه عکس العملی مواجه شم! خلاصه پررو بازی در آوردم! اومدم رو اینترنت گشتم و هر چی در مورد این اسم بود پیدا کردم و پرینت گرفتم و با یه نامه ی سنگین دیگه ضمیمه کردم و دوباره دادیم بهشون! حالا قراره یک شنبه جواب بدن! منتظرم! و البته امیدوار.....!

دیروز رفتم برای جوجوم سرهم بگیرم اما از هیچی خوشم نیومد! لباسای بدون مارک و دری وری دوست ندارم! نمی دونم چـــــــرا! همه اش مال مارک مادرکیر و رولان و چیکو و ......! اینا یه کـــــــــــم به دلم می شینن باز! دارم ناامید می شم از خودم!

امروز براش یه ست جغجغه ی هشت تیکه خریدم اما اولین چیزیه که از شوشو قایم کردم! آخه خیلی صداداره:دی

برای شوشو یه کار خوب پیشنهاد شده که البته بازم باید از صبح تا پنج عصر بره! اما خیلی خوبه. این بار مخالفت زیادی نکردم! آخه پسملیم رو دارم:دی نمی دونم تا چی قسمتمون باشه!

یه عالمه حرف داشتم اما دیگه چیزی یادم نمیاد!

بازم میام!

/ 6 نظر / 11 بازدید
ulduz

chera axe jikjikatuno nazashti? age pesaret volkan bashe roman ashegesh mishe. miduni ke az har chi ba atisho hararat sarokar dare khoshesh miad. shushutam bezar bere sare kar. baba akharesh az daste to dokhtar farary mishe ha! ya ham deg mikone az bas mimune khune. mard bayad bere birun va shaba biad. albate nayumad ham nayumad. pularo havale kone be bank- kafie!![چشمک]

`·-» eXo†iC «-·´¯`·

دستات چه تپلتر شدنا! ابروهاتو چرا پر میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ آللاه وریپ دا!! پسر داری میاری!! بستنی های منو بده اول بعد برو دنبال حساب ارزیت بابا! میگما این اسمو حالا از کجا پیدا کردی؟ از کی به افسانه های یونانی علاقمند شدی تو؟

`·-» eXo†iC «-·´¯`·

حالا من بالاخره چی صداش کنم؟ ولکان؟ اونوقت واسش سنگ آذرین آتشفشانی باید بدم مگه نه[نیشخند]

`·-» eXo†iC «-·´¯`·

چه را به وب لاگ خوشگل و مامانی من نمیای تو که اینهمه آتیش دوس داری ((;

خانوم جیغ!

مبارک باشه خریدهای کوچولوتون! این اسم ترکی هست عزیزم؟

لیلا

سلام هجران جون.ممنون که به وب من سرزدی.جواب سوالتو همون جا که پرسیده بودی دادم عزیزم.مبارک باشه خریدهای پسرت..بازم به ما سربزن .[گل]